מעוניינים לקבל פרטים נוספים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

שדה חובה
שדה חובה מספר טלפון נייד חלקי או לא תקין
שדה חובה כתובת דוא"ל חלקית או לא תקינה
לחצו לעיון במדיניות הפרטיות

תודה רבה על פנייתך!

ניצור עמך קשר בהקדם

יועצי הרישום שלנו עומדים לרשותכם:

קורס בינה מלאכותית AI- שת"פ מכללת לבטח- בתחומי הנדסה, איכות ובנייה

מטרת הקורס

הקורס מתאים לאנשי מקצוע מתחומי ההנדסה, האיכות והבנייה המעוניינים להיחשף, להכיר ולהתרשם מהאופן שבו הבינה המלאכותית משנה את עולם התעשייה, ומעוניינים להעמיק ולהשתלב בעולם החדשנות הטכנולוגית.

מסגרת הקורס

100 שעות לימוד אקדמיות
20 מפגשים
לימודי ערב
מכללת לבטח ראשון לציון ו-ZOOM (מתכונת היברידית)

אודות הקורס

קורס ייחודי זה נבנה עבור העוסקים בתחומי תעשייה כמו הנדסה, איכות ובנייה. הקורס מאפשר חשיפה לעולם הבינה המלאכותית וליכולות שלה בעולמות התעשייה השונים. הקורס משלב מספר רב של טכנולוגיות המבוססות על עולם זה כמו: ראייה ממוחשבת ושימושיה בבטיחות ובשיפור תהליכי ייצור, מודלים של שפה טבעית כמו (ChatGPT), מדעי נתונים והכוח הטמון בהם, אינטרנט של הדברים (IOT), ניתוח נתונים והצגת מידע ועוד. בקורס, תוכלו לרכוש ידע מעמיק, להתמודד עם אתגרים טכנולוגיים חדשים ולהשתלב בעולם הבינה המלאכותית בתעשייה בצורה מקצועית ויצירתית.

נושאי הלימוד

  • הבנה מעמיקה של היישומים של ראיית ממוחשבת: שימוש מתקדם בטכניקות בתחום הראייה הממוחשבת למניעת תאונות ושיפור ייצור בתעשייה.
  • ניתוח ויישום של מערכות נתונים מורכבות: פענוח הכוח הטמון בנתונים עם עקרונות מדעי הנתונים ושימוש בהם להבנת מגמות ושיפור תהליכי ייצור.
  • יכולות שפה טבעית ויישומיה החדשניים: צריכה ושימוש במודלים מתקדמים של שפה טבעית כמו ChatGPT עבור יצירת טקסטים להדרכות ולבטיחות.
  • מיומנויות חיוניות בטכנולוגיה כמו :EXCEL & SPREADSHEETS שימוש בכלי הטכנולוגיה הבסיסיים כמו איסוף, עיבוד וניתוח מידע באמצעות גיליונות אלקטרוניים.
  • הכרות עם ה :Internet of Things (IoT)הבנת עולם הInternet of Things-, וכיצד טכנולוגיות מתקדמות בבינה מלאכותית ניתנות לשימוש חכם ויצירתי תוך חיבור מכשור שונה. עיון בערכות חיישנים קיימות והבנת הנתונים שהן יכולות לספק (כמו חיישני תנועה, תאוצה, לחות, טמפרטורה ובלוטות').
  • ניתוח ויזואליזציה של נתונים: יכולת ניתוח והצגת נתונים מורכבים בצורה ברורה ויעילה, לתמיכה בתהליכי החלטה בענפי התעשייה השונים. כולל עבודה עם תוכנת Power BI להצגת מידע מורכב בצורה ברורה ומותאמת.
להשארת פרטים לחצו כאן

מרצים

פרופ' יעל דובינסקי- מנהלת אקדמית בית הספר להייטק
ראש המחלקה להנדסת תוכנה במכללה האקדמית כנרת. מנהלת חטיבת הפיתוח KIC-Dev במרכז כנרת לחדשות. בעלת תואר ראשון ושני במדעי המחשב ותואר שלישי בחינוך למדע ולטכנולוגיה מהטכניון. מרצה וחוקרת בתחום תהליכי פיתוח, ניהול פרויקטים, וה-IoT. מומחית ברמה בינלאומית ביישום הפרדיגמה האג'ילית.


ד"ר לואי עבדאללה 
חבר סגל בכיר בחוג למערכות מידע במכללת עמק יזרעאל. מייסד ומנהל חברת xBiDa המתמחה בבינה מלאכותית עבור ביג דאטה וראייה ממוחשבת. בעל ניסיון עשיר בניתוח נתונים, מדעי הנתונים, למידה עמוקה, בינה מלאכותית, בינה עסקית, למידת מכונת והטמעת אלגוריתמים לתעשיות שונות.

קהל היעד ותנאי קבלה

בעלי ניסיון/ עבודה בתחומי ההנדסה, האיכות, הבטיחות או הבנייה.
ריאיון אישי.

זכאות לתעודה

לעומדים במטלות הקורס תוענק תעודת סיום "בינה מלאכותית בתחומי הנדסה, איכות ובנייה" מטעם היחידה ללימודי חוץ של האקדמית כנרת ומכללת לבטח.

מעוניינים לקבל פרטים נוספים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

שדה חובה
שדה חובה מספר טלפון נייד חלקי או לא תקין
שדה חובה כתובת דוא"ל חלקית או לא תקינה
לחצו לעיון במדיניות הפרטיות

תודה רבה על פנייתך!

ניצור עמך קשר בהקדם